آخرین خبرها
خانه / پنل نمایندگی

پنل نمایندگی

  نمایندگی با امکان Rebranding سامانه :

نمایندگی Rebrand با یک Domain اختصاصی با نام تجاری نماینده (به عنوان مثالyoursms.com)

در تمامی بخش های سامانه پیامک (صفحه ورودی سامانه ، بنر ، صفحات داخلی ، آدرس پشتیبانی و …) تصاویر و نام شرکت شما نمایش داده شده و Copyright سامانه به نام تجاری شما تغییر پیدا می کند

شما می توانید با اسم شرکت خودتان SMS Panel بفروشید و با مشترکین خود در ارتباط باشید (بدون اینکه هیچگونه نام و اطلاعات تماسی از شرکت دیگری در میان باشد.)
شما می توانید بر اساس امکانات و ماژول های موجود در پنل اصلی نسبت به درست کردن پکیج ها و بسته های مختلف (مثلا با تعیین شامل بودن یا نبودن آن بسته به ماژول X) با سلیقه و استراتژی خود اقدام نمایید. به عنوان مثال بسته های برنزی ، نقره ایی ، طلایی و …  بوجود آورید که هر کدام از آنها شامل یکسری از ماژولها و امکانات بوده و هر یک قیمت متفاوتی داشته باشند و یا برای تک تک ماژول ها قیمت جداگانه ایی تعیین کنید.
با توجه به اینکه شما خطوط اختصاصی ۱۰۰۰/۲۰۰۰/۳۰۰۰/۵۰۰۰/۰۲۱ را از ما با کمترین قیمت خواهید خرید ، خودتان می توانید برای این خطوط قیمت گذاری کرده و نسبت به تعیین سیاست مدت زمان واگذاری خط (یکساله ، دوساله ، مادام و …) اقدام نمایید.
شما می توانید بر اساس جدول ویژه تعرفه ارسال ، اعتبار ریالی ( جهت ارسال SMS ) از ما خرید کرده و خودتان نسبت قیمت گذاری برای مشترکین خود اقدام نمایید.
شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز ، از طریق پورتال اختصاصی نمایندگی خودتان و به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن برای مشترکین خود پنل بسازید ، اعتبار شارژ کنید ، امکانات سامانه آنها را تغییر دهید ، ارسال و دریافت های آنها را ببینید و … و یا در صورتی که خودتان به تعداد پنل بیشتر و یا شارژ اعتبار و … نیاز داشتید به صورت آنلاین از ما خرید کرده و همان لحظه به سرویس مورد نظر دسترسی پیدا کنید.
تمامی پرداخت های مشترکین شما ( بابت شارژ اعتبار و … ) به حساب های خود شما که در سامانه تعریف خواهید کرد واریز می شوند و شرکت پیامک برتر هیچگونه دخل و تصرفی در این زمینه نخواهد داشت.
شما هیچ هزینه ایی جهت سرمایه گذاری ، برنامه نویسی ، توسعه محصول ،اجاره و نگهداری سرور و … و نخواهید پرداخت و مسئولیت تمامی این موارد بر عهده شرکت پیامک برتر می باشد. شما صرفا می بایست در شهر خود نسبت به تبلیغ محصول خودتان اقدام نمایید و با مشترکین خود در ارتباط باشید.
شما از حمایت شرکت پیامک برتر در رابطه با ایده های فروش ، نحوه قیمت گذاری ، کمک به تحلیل بازار منطقه ایی شما ، بررسی شرایط تجاری شما ارائه مشاوره و راه کارهای تجاری خاص ، نمونه قرارداد مشترکین و فرم های مربوطه ، اطلاعات لازم جهت تولید بروشور اختصاصی خودتان و … بهره مند هستید.
تمامی به روز رسانی ها و ارتقاء های فنی سامانه توسط شرکت ، برای شما و مشترکین شما بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.
در یک جمله این طرح تجارت بی دردسری است که تمامی ابعاد آن با سلیقه و مدیریت شما برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

 کلیات امکانات از دید فنی : 
ساخت و مدیریت قالب های دسترسی سامانه ها بر مبنای دسترسی به ماژول ها ( ایجاد بسته های متنوع قابل فروش )

مشاهده لیست Panel های ایجاد شده به همراه تنظیمات و ویراش کامل آنها (تنظیم شماره اختصاصی ، پیشوند نام ها ، تغییر تعرفه ها ، افزایش/کاهش اعتبار ، تغییر سطوح دسترسی ، فعال/غیر فعال کردن مشتری ، تغییر مشخصات کاربری مشتری ، تغییر نام کاربری و رمز عبور و …)
تعریف پکیج و تعرفه گذاری هزینه های ارسال بر اساس تمامی اپراتورهای فعال در کشور(همراه اول،ایرانسل،تالیا) ، مشترکین Panel ها و…
نظارت کامل بر عملکرد Panel های ساخته شده (لیست شماره های موجود در دفتر تلفن آنها ، مشاهده کامل تمامی ارسال ودریافت های آنها و …)
اطلاع رسانی به مشترکین Panel ها از طریق موارد ذیل : ( که در پنل های مشترکین نمایش داده می شود )
بهره مندی از تخفیفات ویژه جهت خرید خط اختصاصی SMS و تعرفه های شارژ اعتبار ارسال
و ده ها قابلیت دیگر
امکانات و ماژول های پنل های تولید شده توسط شما (Rebrand Agent) :
تمامی SMS Panel های ساخته شده توسط پنل اصلی نماینده ، ضمن بهره مندی از تمامی آپدیت های رایگان شرکت ، بسته به نحوه تعیین قالب های دسترسی توسط مدیر می توانند شامل این موارد باشند.

 

بخشی از آنچه نمایندگی ویژه  پیامک آسا را با سایر سامانه ها متمایز می کند:

  مناسب ترین تعرفه خرید پیامک و خطوط اختصاصی

امکان کاهش تعرفه پس از افزایش ترافیک

تخفیف ویژه جهت خرید رنجی خطوط

 پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت پشتیبانی!

 اتصال به تمام اپراتورهای پیامکی

 عدم دریافت تمدید سالیانه

 امکان ثبت نام آنلاین برای تمام نمایندگان به صورت رایگان

 امکان درج لوگو، نمایه و ثبت ترمینال مجزا برای هر نماینده

 تعامل نزدیک با نمایندگان

 خطوط رند اشتراکی از تمامی اپراتورها به صورت رایگان

 عدم نیاز به اتصال درگاه بانکی و سرمایه گذاری نماینده

فعال بودن شارژ آنلاین برای تمامی سطوح کاربری و نمایندگی و واریز سود به حساب نماینده

 

هزینه ها و نحوه همکاری : 
هزینه  قرارداد حق نمایندگی معادل ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

–  تعرفه فوق جهت ارسال SMS به تمامی اپراتورهای فعال در کشور (همراه اول ، ایرانسل و تالیا) می باشد.
–  دریافت SMS در حال حاضر رایگان می باشد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*