خانه / قیمت پنل اس ام اس

قیمت پنل اس ام اس

برای خرید پنل پیامک باید به عوامل گوناگونی توجه کرد که پشتیبانی یکی از آن عوامل مهم است. یک سامانه تخصصی پیامک باید پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشد، این همراهی لازمه این نوع کسب و کار است و به نظم برنامه ریزی های شما کمک می کند. پنل ارسال پیامک با قیمت های متنوع و با توجه به سیاست کاری هر مجموعه در بازار ارائه می شود اما سامانه آسا با ارائه امکانات تخصصی، اقتصادی ترین قیمت را انتخاب کرده و به همین دلیل توانسته هزاران نماینده و کاربر در شهرهای مختلف ایران را مجذوب خود کند. آسا برای متمرکز کردن خدمات خود در خرید سامانه پیامکی تنها ۲ نوع پنل را ارائه میکند که هر دوی آنها از نظر ماهیت و کاربرد برای مخاطبان یکسان است. اگر پنل اس ام اس را برای گسترده کردن کسب و کار خود و تعامل با مشتریانتان انتخاب کرده اید پیشنهاد ما به شما پنل کاربری کاربری است ، اما اگر می خواهید از این راه کسب درآمد کنید و کاربر شما خرید پنل اس ام اس داشته باشد که ما به شما تبریک میگوییم و پنل نمایندگی مدیانا را به شما پیشنهاد میکنیم. قیمت سامانه پیامکی مدیانا یکبار برای همیشه پرداخت می شود و هزینه ای بابت تمدید سالیانه دریافت نمی شود و این می تواند برای شما یک سرمایه گذاری کوچک به شمار رود! فراموش نکنید که شما همواره می توانید پنل پیامک خود را با آدرس(URL) و نام برند خودتان داشته باشید و این یک شغل فریلنسری با درآمد عالی برای شما محسوب می شود.

تعرفه پنل اس ام اس

همانطور که برای ارسال پیامک با موبایل، ابتدا باید سیم کارت را خریداری و سپس آن را شارژ کنید، در سامانه اس ام اس هم روال کار به همین صورت است. با توجه به اینکه هزینه خرید پنل پیامکی را یکبار برای همیشه پرداخت میکنید، مهم ترین نکته بعد از آن ارسال پیامک ارزان است. پنل اس ام اس آسا با وجود نمایندگانی که در سراسر کشور دارد، بهترین قیمت ارسال پیامک را در اختیار کاربران می گذارد. شما طبق قیمت های مصوبی که در اینجا و در پنل برای شما قرار داده ایم شارژ خریداری می کنید و پس از اتمام اعتبار نیز می توانید مطابق همین تعرفه ها شارژ مجدد کنید. اگر شارژ شما تمام شود و اعتباری نداشته باشید هم پنل به صورت مادام العمر به شما اختصاص دارد. شما در پنل پیامک هم قابلیت ارسال پیامک و هم دریافت پیامک را دارید که بابت دریافت پیامک هزینه ای پرداخت نمیکنید تعداد کاراکتر هر پیامک فارسی ۷۰ کاراکتر می باشد و هر پیامک لاتین ۱۶۰ کاراکتر می باشد ، البته این تعداد کاراکتر پیامک در صفحه های دوم و سوم کمی متغییر می باشد و طبق استانداردهای مخابراتی محاسبه میشود. از آنجایی که تعداد کاراکتر های مجاز در متون لاتین تقریبا دو برابر متون فارسی می باشد ، هزینه ارسال پیامک در آن نیز تقریبا دو برابر می باشد .

تعرفه ارسال اس ام اس در پنل اس ام اس آسا
را در جدول زیر مشاهده کنید.

نوع پیام۱۰۰۰۲۰۰۰۳۰۰۰۵۰۰۰۱-۵۰۰۰۹ همراه اول۵۰۰۰۱-۵۰۰۰۹ ایرانسل۵۰۰۰۲-۵۰۰۰۵ همراه اول۵۰۰۰۲-۵۰۰۰۵ ایرانسل۵۰۰۰۴خط ثابتBTSپیام صوتی
فارسی (نماینده)۱۳۰ ریال۱۳۰ ریال۱۳۰ ریال۱۰۳ ریال۱۳۹ ریال۱۰۸ ریال۱۴۶ ریال۱۰۸ ریال۱۱۹ ریال۱۳۰ ریال۱۶ ریال
لاتین (نماینده)۱۶۰ ریال۱۶۰ ریال۱۶۰ ریال۱۰۶ ریال۲۷۶ ریال۲۱۶ ریال۲۹۲ ریال۲۱۶ ریال۲۳۸ ریال۲۶۰ ریال۳۲ ریال
فارسی (کاربر)۱۴۴ ریال۱۴۴ ریال۱۴۴ ریال۱۱۴ ریال۱۵۴ ریال۱۲۰ ریال۱۶۲ ریال۱۲۰ ریال۱۳۲ ریال۱۴۴ ریال۱۸ ریال
لاتین (کاربر)۲۸۸ ریال۲۸۸ ریال۲۸۸ ریال۲۸۸ ریال۳۰۸ ریال۲۴۰ ریال۳۲۴ ریال۲۴۰ ریال۲۶۴ ریال۲۸۸ ریال۳۶ ریال

نکات مهم:

۱_ قیمت های فوق مبلغ تمام شده هر پیامک فارسی و انگلیسی به ریال می باشد و زمان صدور فاکتور رسمی،۹% مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه میشود

۲٫تمامی گزارشات مالی اعم از ارسال پیامک، سود نمایندگی،خرید پنل، پرداخت بانکی و … به صورت دقیق در پنل پیامکی شما قابل مشاهده است .

۳_ اعتبار شارژ پیامکی شما در سامانه اس ام اس به صورت دائمی خواهد ماند و در صورت استفاده نکردن از بین نمیرود.

عودت هزینه ارسال به بلک لیست

به لیست شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را برای خود مسدود کرده اند، لیست سیاه مخابراتی یا بلک لیست گفته می شود. ارسال پیامک به این مسدود کنندگان پیامک تبلیغاتی مطابق قوانین و مقررات وزارت ارتباطات ممنوع است. هزینه ارسال هایی که به شماره های بلک لیست انجام میشود بلافاصله به صورت سیستمی به شارژ پنل اضافه میگردد.

بیشتر…